Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/estarrealitycz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/estarrealitycz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Nemovitosti k prodeji - ESTAR reality consulting

 

 

 

 

Nemovitosti k prodeji

Hotel Lev

Prodejní cena: 3 500 000,-Kč

Nabízíme na prodej hotel Lev v centru města Aše. Stavba hotelu je na pozemku napojena na inženýrské sítě: vodovod z řadu, kanalizace do řadu, plyn, elektro. Hotel je v připraven na rekonstrukci na hotel, ubytovnu, či kasino.

 

K hotelu je i dobrá dopravní dostupnost – autem (s možností parkování na vlastním parkovišti), tak i vlak a autobus. Hotel má kompletní občanskou vybavenost v místě. Hotel má mansardový krov složitý s věžičkou a hladkou fasádní omítku.

 

K návštěvě hotelu Lev je možné využít nedaleké mezinárodní letiště v Karlových Varech, na které se dostanete po mezinárodní silnici R6, E48. Další možností je použít několika hraničních přechodů s Německem: Selb – 2,4 km, Hranice – 13,5 km, Pomezí nad Ohří – 28 km

 

Hotel Lev po rekonstrukci předpokládá 58 pokojů po 2, 3, 4 lůžkách. Při rekonstrukci se předpokládá zachování recepce s kancelářským zázemím, restaurace pro nájemníky i lidi z ulice, kuchyně, výčep a dále pro hosty se předpokládá využití prádelny, mandlu, či žehlírny.

Parametry hotelu:

5 podlažní budova: 4 patra nadzemní, 1 patro podzemní

Rozměry budovy:                             18,45 m x 16,40 m.

Využitelná plocha hotelu                                 1 424 m2.

Celkový obestavěný prostor                            8 128 m3.

Celková velikost pozemku je 1 141 m2.

Ubytovna Odrava

Prodejní cena: 1 000 000,-Kč

Nabízíme k prodeji rekreační objekt v Odravě čp. 5 o rozloze 486 m2. Dnes je objekt využíván jako ubytovna. Nemovitost se nachází v centru obce Odrava, 8 km východně od Chebu, podél rychlostní komunikace R6. Přístup k nemovitosti je po místní komunikaci, v blízkosti leží sjezd z rychlostní komunikace. V lokalitě je možné připojení na veškeré v obci dostupné inženýrské sítě – vodovod, plynovod a elektřinu. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. V územním plánu je pozemek v území ploch smíšených obytných se službami.

 

Pole Odrava okres Cheb

Prodejní cena: Neurčena

Nabízíme k prodeji pozemky v k.ú. Odrava, 1km jižně od města Cheb, zapsané na LV č. 117 s celkovou výměrou 18 563 m2. Pozemky jsou v katastru nemovitostí zapsané a využívané jako orná půda. Cenu prosím nabídněte.

Pole Skalná okres Cheb

Prodejní cena: Neurčena

Nabízíme k prodeji pozemky v k.ú. Skalná, zapsané na LV č. 704 s celkovou výměrou 22 226 m2. Pozemky jsou v katastru nemovitostí zapsané a využívané jako orná půda. Cenu prosím nabídněte.

Pole Okrouhlá okres Cheb

Prodejní cena: Neurčena

Nabízíme k prodeji pozemky v k.ú. Okrouhlá u chebu, zapsané na LV č. 88 s celkovou výměrou 7 857 m2. Pozemky jsou v katastru nemovitostí zapsané a využívané jako orná půda. Cenu prosím nabídněte.

Pole Dolní Lipina okres Cheb

Prodejní cena: Neurčena

Nabízíme k prodeji pozemky v k.ú. Dolní Lipina, zapsané na LV č. 356 s celkovou výměrou 5 126 m2. Pozemky jsou v katastru nemovitostí zapsané trvalý travní porost a využívané jako orná půda. Cenu prosím nabídněte.

V případě zájmu se na nás obraťte…

Copyright 2018 – All Rights Reserved