Insolvence

Insolvence jako obchodní záměr

Primárním záměrem je nákup firem blížící se do insolvence, vypořádání veškerých závazků, hloubková kontrola účetnictví a následné rozprodání veškerých aktiv společnosti.

Sekundárním zájmem je pak také odkup nemovitosti od právnických i fyzických osob, kteří již vstoupili do platební neschopnosti, do exekučního řízení, nebo do insolvence.

Naše společnost na základě vlastní zkušenosti nakupuje nemovitý majetek z insolvencí, což je jedna z nejlepších možností získat nemovitost za velmi zajímavých finančních podmínek.

Po nákupu následuje případná rekonstrukce nemovitosti a příprava na následný prodej, pokud nemovitost nespadá do obchodního plánu naší společnosti.

DOBA REALIZACE

Na základě našich předchozích zkušeností je průměrná doba trvání tohoto typu projektu 13 měsíců. Z toho 4 měsíce trvá akvizice společnosti a odkoupení veškerých závazků a 9 měsíců samotná likvidace a rozprodej.

VELIKOST SPOLEČNOSTÍ

V současné době se zaměřujeme na společnosti v celkové hodnotě 5– 55 mil. korun, a to včetně veškerých závazků.

OBOR PŮSOBENÍ SPOLEČNOSTI

Primárním předmětem našeho zájmu jsou výrobní a obchodní společnosti vlastnící nemovitosti

Blíží se Vám riziko insolvence, nebo již jste v insolvenci a přesto chcete se svým majetkem něco udělat?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 608 905 726 a domluvte si nezávaznou konzultační hodinu zdarma.

V případě zájmu se na nás obraťte…

Copyright 2018 – All Rights Reserved